سایت در حال بارگذاری است ...

بهترین روش اجاره های کوتاه مدت پس از کرونا

از لحاظ تاریخی، سفر و گردشگری یکی از پویاترین بخش‌های اقتصادی در جهان بوده است که 10.3 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی، 1 از هر 10 شغل در کره زمین (330 میلیون) و 6.8 درصد از صادرات جهانی در سال 2019 را شامل می‌شود.

 علاوه بر این، بین سال‌های 1950 تا 2019، سفرهای بین‌المللی با رشد 5900 درصدی به 1.5 میلیارد نفر رسید. در حالی که COVID-19 بر وسعت سفر و گردشگری تأثیر گذاشته است اما مانع تمایل مردم به سفر نشده است.

سفر و گردشگری با توجه به توانایی خود در ایجاد شغل، تحریک اقتصاد، تقویت یکپارچگی منطقه ای و ایجاد ارتباط بین مردم در سراسر جهان، در موقعیت منحصر به فردی برای ایجاد تفاوت برای کشورهای در حال ظهور است.

توانایی این بخش برای استقبال از مسافران از طریق افزایش اجاره های کوتاه مدت (STR) بیشتر شده است. اجاره‌های کوتاه‌مدت با توانمندسازی مردم برای استفاده از خانه‌های خود برای کسب درآمد اضافی، مشارکت در گردشگری را گسترش، کمیت و توزیع اقامتگاه‌های موجود را افزایش داده و ارزشی جدید و متفاوت به مسافران ارائه می‌دهد.

از آنجایی که جهان به دنبال بهبودی از این بیماری  پاندمی است، بهترین شیوه‌ها در مورد نحوه مدیریت بخش STR می‌تواند به دولت‌ها کمک کند تا سیاست‌ها و مقررات هوشمندانه‌ای اتخاذ کنند که هم گردشگری را ترویج می‌کند و هم از جامعه محلی حمایت می‌کند.

این گزارش که توسط شورای جهانی سفر و گردشگری با حمایت Airbnb، یک پلتفرم جهانی پیشرو برای اجاره های کوتاه مدت در بیش از 220 کشور و منطقه و 100/000 شهر و شهرستان در سراسر جهان تهیه شده است، انواع روش های کاربردی و آسان را برای اجرای بهترین شیوه ها در مقررات STR  بیان می کند.

در این گزارش، شما مطالعات موردی مختلفی در مورد چگونگی حوزه های قضایی از جمله کیپ تاون، آفریقای جنوبی پیدا خواهید کرد. سیاتل، ایالات متحده؛ و سیدنی استرالیا از اشتراک گذاری داده ها، ثبت نام، مالیات هوشمند و سایر رویکردهای سرمایه گذاری بلندمدت جامعه برای مدیریت و بهره برداری از گردشگری و STR به نفع همه ذینفعان استفاده کرده اند.

امیدواریم این گزارش برای شما مفید واقع شود تا استراتژی‌های خود را برای بهترین حمایت از جوامعی که به آنها خدمت می‌کنید، ایجاد کنید.

دانلود باکس

حسین عباسی

9 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !